İnternet bağlantınızı kontol ediniz.
SoftGross E-Ticaret Sistemleri - Hakkımızda

Biz Kimiz ?

SoftGross E-Ticaret Sistemleri 2016 yılında ANKARA 'da kurulmuştur. Müşterilerine benzersiz web tasarım, e- ticaret, mobil uygulama alanlarında çözümler sunmaktadır. Online satış yapmak ya da mevcut akışını iyileştirmek isteyen KOBİ’ler ve girişimciler, SoftGross’u tercih ederek ürünlerini potansiyel müşterilerine daha hızlı ve donanımlı olarak ulaştırmaktadır.
Faaliyet alanları oldukça geniş olan sektörde yaptığı işlemler ile her zaman rakip firmalarından bir adım önde olmayı başarmıştır. Türkiye genelinde bir çok kurumsal firmaya hizmet vermektedir.
Üretim ve Hizmet sektörlerini kapsayan bu referanslar arasında kimya firmaları, ayakkabı üretim firmaları, inşaat firmaları, turizm ve eğlence firmaları, çeşitli sanayi hizmetleri sunan firmalar, endüstriyel mutfak üretim firmaları gibi birçok alanda üretim ve hizmet sağlayan firmalara çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Misyonu kolay e-ticaret, vizyonu sürdürülebilir müşteri memnuniyeti olan SoftGross, e-ticareti ve çok yakında e-ihracatı herkes için kullanılabilir kılma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve geliştirmelerine durmaksızın devam etmektedir.


Web Adresi : www.softgross.com
Mail Adresi : destek@softgross.com
Telefon : 0850 308 63 40
Ofis Adresi : Altınova Mahallesi Necip Fazıl Sokak 3/10 Pursaklar/ANKARA
Vergi Dairesi / Vergi No : YAHYA G. / 7210443857

Yukarı